Najčastejšie otázky

Je možné, aby kameramana a fotografa robil jeden človek?

Bohužiaľ, táto možnosť nie je reálna. Jeden človek nie je spôsobilý na to, aby dokázal ovládať dva prístroje naraz. Preto, aby výsledok bol vždy 100% a zachytili sme toho čo najviac, na kameru aj foto máme viac ľudí.

Nedalo by sa ešte niečo spraviť s cenou?

Samozrejme, že dalo. Pozrite si naše zvýhodnené baličky, kde môžete ušetriť.

Ako dlho potrvá, kym nám odovzdáte fotky a video?

Práce sú odovzdané od 60 do max 75 pracovných dní

Platí sa niečo aj za cestu?

Máme ľudí rôzne rozmiestnených po SVK, čiže k vám pošleme vždy toho, ktorý to ma najbližšie, aby ste platili za cestu čo najmenej. Cenu vám radi pošleme pri komunikácii cez email.

Prečo sa záloha nevracia?

Keď si nás objednáte na daný termín, naše služby sú rezervované pre vás. Veľa študentov si niekedy zmyslí, že im nevychádza rozpočet a zrušia naše služby. Mohli sme tam mať inú stužkovú a poskytnúť naše služby iným zákazníkom a záloha nám poskytuje záruku.

Zdá sa nám to príliš drahé, prečo máte vyššie ceny ako vaša konkurencia?

Agentúra zozbierala najlepších ľudí z okolia, každého vo svojom obore. Zostavili sme tím overených ľudí, ktorý má výsledky ( + názory ľudí si môžete pozrieť v referenciách) Stále platí, že kto chce kvalitu priplatí si.

Do koľkej hodiny ostávate točiť a fotiť?

Zvykneme byť do 1:00 ale ak je fajn zábava a je čo točiť/fotiť vieme byť aj o pol hodinu dlhšie, prípadne ak sa vám pretiahne určitá časť programu. Dá sa vždy dohodnúť.

Kedy prídete na stužkovú? Stihnete sa rozložiť a nachystať? Ako dlho vám to potrvá?

Na miesto konania stužkovej vždy prichádzame najneskôr hodinu vopred, aby sme sa stihli rozložiť (čo nám trvá cca 15 min) No chodíme skôr v prípade zápchy na ceste alebo v prípade iného obmedzenia, ktoré by nás mohlo zdržať. Nič nenechávame na náhodu.

Koľko fotiek nám odovzdáte na USBčku?

Počet fotiek záleží od pestrosti stužkovej, od aktívnosti hostí na spoločnom fotení a od celkového priebehu a počtu študentov. V priemere odovzdávame 400-600 upravených fotiek.

Prinesie si DJ aj vlastné svetlá, ozvučovaciu techniku, mikrofóny a podobne alebo si to máme zabezpečiť my?

O toto naozaj obavy mať nemusíte. Sme vždy pripravení aj s celou našou technikou. Ozvučíme a osvetlíme vám celú sálu.